Aksident i tmerrshëm / Humbin jetën baba, nënë e bijë, ja emrat (Video)

Tre anëtarë të një familje nga Kërçova kanë humbur jetën në një aksident të tmerrshëm trafiku që ka ndodhur dje rreth orës 19 në dalje të Gostivarit.Sipas policisë, dy makina janë përplasur direkt edhe atë njëra e tipit Mercdedes me targa malazeze dhe “Opel Astra” me targa të Ohrit,në të cilën jetën e kanë humbur,babai 61-vjeçar me inicialet GJ.S,nëna 56 vjeçare me inicialet R.S. dhe vajza me inicialet A.S. e moshës 28 vjeçare,njofton TetovaSot.Shoferi me inicialet N.S. nga Kërçova i moshës 30-vjeçare me lëndime është dërguar në qendrën mjekësore në Gostivar. Duke klikuar në hapsiren më poshtë keni mundesi të shikoni videon: