Ja me ke u takua Vjosa Osmani, e papritur kjo!

Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti dhe Kryetarja e Komisionit për Punë të Jashtme, Vjosa Osmani sot takuan këshilltarin kryesor të Kancelares gjermane për politikë të jashtme, Jan Hecker.

Sipas njoftimit të LDK-së, në takim u diskutua për sfidat e brendshme të Kosovës në tema të ndryshme si sundimi i ligjit dhe për çështje që lidhen me politikën e jashtme siç është dialogu me Serbinë.K.l.iko në hapsirën dhe shiko pamjet+vazhdimin e storjes…⬇️