Lajm i madh vjen per Vjosa Osmanin ajo sapo morri kete post

Agjencia e mediave sociale “Hallakate”, ka publikuar një infografike në të cilin ka paraqitur disa nga politikanët kosovarë më të përcjellur në media sociale, gjegjësisht në rrjetin social Facebook.Sipas infografikës, përcjell Telegrafi, një nga politikanët më i përcjellur në Facebook është kreu i AKR-së, njëherësh edhe ministër i Jashtëm dhe zëvendëskryeministër i Kosovës, Behgjet Pacolli me rreth 500 mijë ndjekës.Vjosa Osmani e LDK-së me rreth 80 mijë ndjekës; si dhe Enver Hoxhaj i PDK-së me rreth 64 mijë ndjekës.K.l.iko në hapsirën dhe shiko pamjet+vazhdimin e storjes…⬇️