“Xhakarta” e ‘O sa mirë’ nuk ka të ndalur, ja si duket ajo sot, ua qet ‘flakën’ me këtë foto

“O sa mirë” është një nga serialet më të shikuara në vend, shkruan GazetaBlic.Në mesin e shumë aktorëve të pëlqyer futet dhe kaçurrelja bukuroshe, Arta Elezaj e cila arriti të depërtojë lehtë me rolin e saj në serial, atë të “Xhakartës”.

“Xhakarta” duket se po pëlqehet shumë nga publiku, shtuar këtu dhe bukurinë që ajo posedon e që është një plus mjaft i madh.K.l.iko në hapsirën dhe shiko pamjet+vazhdimin e storjes…⬇️