Zbulohet arsyja PSE ndodhi vrasje ne Obliq

Një 35 vjeçar humbi jetën, e një 27 vjeçar u arrestua, për shkak të një vrasje të ndodhur në afërsi të Obiliqit.Ky është bilanci fillestar i një incidenti, që raportohet të ketë ndodhur aksidentalisht në Babimoc, sot në mesditë.Klan Kosova bën të ditur se rasti tragjik ndodhi në fabrikën e mishit “Apetit Group” në Babimoc, nga ku viktima u dërgua për në Emergjencën e QKUK-së.Shtyp në () poshtë dhe ju hapen pamjet: