Afrona prezanton unazën prej diamanti që i dhuroi Blero

Disa ditë më parë këngëtari i njohur Blero dhe Afrona Dika kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disavjeçare.

Dasma u organizua në Shëngjin dhe të të ftuar ishin shumë familjarë, miq e kolegë.

Së fundmi Afrona ka zbuluar një detaj të rëndësishëm martesor: unazën.

Përmes një postimi të bërë në profilin e saj të Instagramit ajo ka treguar unazën prej diamanti që i ka dhuruar i shoqi, Blero.