Ariana poston foton e bukur familjare me vajzën e posalindur

Ariana Fejzullahu ka postuar një fotografi të gjithë familjes së saj, pak ditë pas ardhjes në jetë të vajzës Ana.

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu para disa ditëve u bë baba për herë të katërt.

Bashkëshortja e tij, Ariana solli në jetë vajzën, të cilën e pagëzuan me emrin Ana.

Në rrjetin social Instagram, ajo sot ka publikuar një fotografi të veçantë, në të cilën shfaqet pranë Ermalit dhe katër fëmijëve të tyre.

“Pasuria më e madhe që unë kam është familja ime”, ka shkruar Ariana krahas fotografisë.