Dhurata që Albatriti ia bëri Egzonës për ditëlindje

Albatriti i bëri dhuratë të veçantë gruas me rastin e ditëlindjes.

Bashkëshortja e Albatrit Muçiqit, Egzona, sot feston ditëlindjen, meqë rast ka pranuar urime të shumta, shkruan lajmi.net.

Padyshim se urimin më të veçantë ajo e mori nga bashkëshorti, i cili zgjodhi fjalët më të bukura për të.

Po ashtu, Albatriti nuk i ka kursyer edhe dhuratat për të, ai ia ka blerë gruas një orë “Swarovski” si dhe i dhuroi edhe buqetë me lule.

Kujtojmë se çifti janë prindër të tre fëmijëve, Amelia, Elia dhe Erald. /Lajmi.net/