I heq tërësisht flokët, ndryshimi i Arfihikmetit do t’iu befasoj

Xhevdet Jashari bëri bujë me rolin e tij të Arifhikmetit në serialin ‘O sa mirë’ për t’u larguar nga ekrani që një kohë të gjatë.

Aktoria nga Tetova do të mbahet mend gjithmonë me këtë rol, i cili ishte qesharak dhe tejet i preferuar për publikun, përcjell ORAvip.

Xhevdeti pasi fitoi popullaritet në publikun shqiptar, u pa me stile të ndryshme të flokëve, por ky i fundit duket se e ka shëmtuar më shumë.K.l.iko në hapsirën dhe shiko pamjet+vazhdimin e storjes…⬇