Ja në çfarë vendi të bukur kalojnë muajin e mjaltit Elita dhe Gjiko

Të premten e javës së kaluar moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko kanë kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Çifti u martuan në një ceremoni me mbi 700 të ftuar, e ndërsa dasma e tyre mori vëmendje të madhe mediatike.

Gjiko dukej mjaft elegant, gjersa edhe më glamuroze dukej bashkëshortja e tij, Elita, veshur në vellon e bardhë të nusërisë.

Moderatorja Rudi kishte përsosur dukjen e saj, duke ia besuar makijazhit grimeres më të pëlqyer në vend, Sellma Kasumoviq.

Por, tani çifti kanë publikuar pamje nga muaji i mjaltit.

Elita para pak çastesh ka publikuar pamje nga pushimet me Gjikon.

Çifti duken të lumtur në pushime, teksa po kalojnë momentet më të bukura pas martesës. /ORAinfo/