Majk i bleu veturë Roanit, si do të reagojë Majlinda

Reperi i njohur, Majk dhe ish e dashura e tij, Majlinda nga lidhja e tyre e shkurtër kanë një djalë që e kanë quajtur Roan.

Ai tani rritet vetëm me nënën dhe takohet herë pas here me babain, përcjell ORAinfo.

Së fundi Majk ka marrë djalin dhe kanë dalë bashkë.

E ajo i ka blerë edhe një veturë djalit të tij, e kjo duket se do ta gëzojë edhe nënën e Roanit./ORAinfo/