Më të dashuruar se kurrë, Besi e dërgon në vend special Xhensilën

Ata janë një çift shumë i dashur nga publiku.

Bes Kallaku ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq pranë gruas.

Në këtë foto, Besi ishte veshur në të zeza, ndërsa Xhensila në të kuqe dhe dukeshin shumë të dashuruar.