Në Pritej Të Bëhet Nuse, Por Kjo Gjendje E Afronës Aspak E Mirë

Blero është ndër këngëtarët më të përfolur si për këngët ashtu edhe për jetën e tij private.

Tashmë ai është në lidhje me modelen Afrona Dika, të cilët vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar, shkruan ORAinfo.

Të dy janë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshme. Ata pak ditë më parë deklaruan se vitin tjetër do të martohen.

Sot Afrona ka publikuar një foto në të cilën është shfaqur pa grim dhe nuk po duket edhe aq bukur.