Ups…,zëdhënësja poston foto nudo në faqen e ministrisë

Qëllimi ishte interesant, por dështimi spektakolar. Dhe gjithçka ka ardhur prej një gabimi të zëdhënëses së ministrisë së Mbrojtjes ruse, Rossiyana Markovskaya.

Bukuroshes padashje “i ka shkarë dora” dhe ka publikuar një foto nudo të sajën në profilin zyrtar të ministrisë në Instagram.

Fotoja u postua dhe u fshi shpejt në llogarinë e verifikuar Mil_Ru, ku pasqyrohet arsenali ushtarak i Vladimir Putin.

Rossiyana, e njohur për fotot provokuese në rrjetet sociale, duke qenë se zotëron edhe forma seksi, këtë herë ka bërë gabimin e jetës, pasi i ka kushtuar vendin e punës.

Bukuroshja duhet thënë ka shumë ndjekës në rrjetin social Instagram por tashmë do të duhet të merret vetëm me fotot.