Tue. Jul 23rd, 2019

E mbani mend Nitën nga ‘Kafeneja jonë’, kaq shumë ka ndryshuar ajo

Leonora Mehmetaj është aktorja që u bë shumë e njohur në publikun shqipatar sidomos me rolin e saj në serialin ‘Kafeneja jonë’.

Me rolin e Nitws tek ‘Kafeneja jonë’, ajo u bë shumë e dashur dhe e pëlqyer tek publiku edhe ka luajtur edhe në shumë seriale e filma tjerë, shkruan ORAinfo.

Mirëpo, tani Leonora ka disa kohë që nuk ka qenë aktive në asnjë serial apo film shqiptar dhe duket se është shkëputur nga jeta e saj në Kosovë.ne videon 5 sekondshe gjendet ngjarja e plote vetem per ju K.L.I.K.O.J.E