Tue. Jun 25th, 2019

Haradinaj takohet me Ahmetin dhe Limajn, ka një kërkesë për ta (VIDEO)

Haradinaj takohet me Ahmetin dhe Limajn, ka një kërkesë për ta (VIDEO)Kryeminstri i Kosovës, Ramush Haradinaj gjatë ditës së djeshme është takuar me ekipin negociues të Kosovës, Shpend Ahmetin dhe Fatmir Limajn në dialogun që po zhvillohet me Serbinë me në krye me shefën e jashtme të BE-së, Frederica Mogherini.Ramush Haradinaj i priti në zyrat e tij të dy dhe i përgëzoi për punën e tyre, pasi siç duket bisedimet janë në avancim dhe marrëveshja është nga fundi.

Poashtu kryeminstri Haradinaj këtë i’a kishte bërë të ditur edhe më herët dyshes në fjalë.ne videon 5 sekondshe gjendet ngjarja e plote vetem per ju K.L.I.K.O.J.E