Tue. Jul 23rd, 2019

Histori intime me tezen ne fshat, ajo me….

Un jam ne moshen afer 28 vjeq dhe para ca koheve fillova me tezen time te shkruaj ne facebok tregime erotike nji dit vendosa te shkoj te tezja ime ne france e cila edhe ajo esht e martuar dhe ka nji femij dhe pas ca bisedav vendosem te takohemi ne franc pasi un jetoj ne nje shtet afer fraces dhe shkova ne franc per te takuar ate e cila ishte duke me pritur te kufiri aty ne u takuam dhe si zakonisht e perqafova dhe u nisem me dy kere per ne hotel sapo hyrem ne hotel un fillova si i qmendur te puthja e ta ledhatoja ate e cila esht shum e bukur dhe ka nje trup te papar me gjinj te majme te forta fillova ….ne videon 5 sekondshe gjendet ngjarja e plote vetem per ju K.L.I.K.O.J.E