Këto janë fjalët e Gold AG, për familjen që humbi jetën dje

Bashkëshorti me gruan, nënën dhe dy fëmijë mbetën të vdekur, pasi vetura me të cilën udhëtonin u ndesh me një autobus, shkruan lajmi.net.

Ky lajm ka tronditur opioninin, andaj është bërë thirrje që shoferët të kenë kujdes të shtuar në komunikacion.

Reperi Gold AG përmes rrjeteve sociale ka shprehur ngushëllime për pesë anëtarët e familjes nga Suhareka që ndërruan jetë dje.

“Allahu i mëshiroftë familjen që ndërroi jetë sot në aksidentin rrugor, ngushllime familjarëve të viktimave”, ka shkruar ai.