Ky është momenti kur Rita Ora vallëzoi vallen e Rugovës në qendër të Tiranës

Njësoj si për publikun kosovar me rastin e ditëlindjes së Kosovës më 17 shkurt, Rita befasinë e njëjtë e pati edhe për shqiptarët e Shqipërisë.

Sonte, në një koncert i cili u organizua në qendër të Tiranës, këngëtarja kosovare në mesin e shumë hiteve që interpretoi nuk e la pa i lingujt e shotës ku inpresionoj edhe të pranishmit me vallëzimin, shkruan lajmi.net

Lajmi.net ju ka mbajtur të informuar gjatë gjithë nga koncerti ‘live’ dhe tani ju sjellim në veçanti performancën e valles së Rugovës nga Rita Ora./Lajmi.net/