Ky kandidat për deputet nga radhët e Vetëvendosjes ka qenë i dashuri i Dafina Zeqirit

Aventurat e dashurisë për Dafina Zeqirin kanë qenë të shumta.

Në mesin e emrave të njohur si, Ledri Vula, Dj Blunt, Krenar Çoçaj – Zeqiri ka qenë në lidhje edhe me djalin e avokatit, Tomë Gashi, Albinin, shkruan GazetaBlic.

Albin Gashi tani është dhe kandidat për deputet nga radhët e VV-së.

Ishte viti 2012 kur Dafina Zeqiri dhe Albin Gashi shijuan romancën e dashurisë, e cila nuk zgjati shumë.

Madje Albini ishte arsyeja pse Dafina largoi Çekiç- ( Producent dhe ish menaxher) nga menaxhimi i saj.