LAJMI I FUNDIT: Nëna dhe foshnja vdesin në spital, arsyja shokuese

Nëna dhe foshnja e saj kanë ndërruar jetë në spitalin e Kukësit.

Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në rrethana ende të pasqaruara nga policia, e cila ka nisur hetimet.

Nurije Poçi, nënë e gjashtë fëmijëve kishte shkuar për të lindur fëmijen e shtatë në spital, i cili është konstatuar i vdekur.K.l.iko në hapsirën dhe shiko pamjet+vazhdimin e storjes…⬇