Ndodh e papritura! Nusja arrestohet gjatë rrugës për në dasmë

Në Arizona të SHBA’së u arrestua një grua teksa po shkonte në dasmën e saj.32-vjeçarja Amber Young u përfshi në një aksident trafiku pasi po e ngiste veturën nën ndikim të alkoolit.E veshur me fustan të bardhë, ajo u fotografua me duart e lidhura dhe duke u dërguar në stacionin policor, ku nënshkroi një dokument që e detyron të lajmërohet më vonë në gjykatë dhe iu lirua të fejuarit të saj.K.l.iko në hapsirën dhe shiko pamjet+vazhdimin e storjes…⬇️