Prishtinasi kërcënoi nënën e tij, por ja çka i ndodhi

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar shqiptar, pasi i njëjti raportohet se ka kanosur nënën e tij, shqiptare po ashtu.

Rasti sipas policisë, ka ndodhur në rrugën Bajram Bahtiri, në Prishtinë, saktësisht në mesditën e së premtës.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.K.l.iko në hapsirën dhe shiko pamjet+vazhdimin e storjes…⬇