Tue. Jun 25th, 2019

Qytetari rrah policin në Mitrovicë, e bën për emergjencë

Qytetari rrah policin në Mitrovicë, e bën për emergjencë
Një rast i sulmit ndaj një polici ka ndodhur në Mitrovicës, i cili ka marrë lëndime trupore, shkruan Veriu.info

Bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Marije Kraja”, me ç’rast pas sulmit është arrestuar i dyshuari për sulm ndaj policir.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Zyrtari policor ka pranuar trajtim mjekësor në emergjencë, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./Veriu.info

Hape pamjen e mëposhtme dhe shik