Haxhiu: Respektoni vendimet e qeverisë, mos e dëgjoni Thaçin se ai është në siklet të madh

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, përmes një postimi të bërë në Facebook, u është drejtuar qytetarëve.

Ajo u ka thënë që t’i respektojnë vendimet e qeverisë, e mos ta dëgjojnë presindetin, transmeton Indeksonline.

Ky është postimi:

26 raste të reja me virusin corona në Kosovë!

Të dashur qytetarë,

Zbatoni vendimet e drejta të Qeverisë. Mos dëgjoni Presidentin që është në siklet të madh dhe po tenton të nxisë përçarje në shoqëri në këtë kohë Pandemie!

Qëndroni në shtëpi!