Befason Mihrija Me Këtë Deklaratë, Ja Me su e Tradhëtova Naimin

Mihrije Braha me pamjen fizike rinore është në krye të mediave. Ajo po komentohet për fotot ekstravagante që sjell.Mihrija në emisionin n’ZOOM foli për gjëra të ndryshme jetësore.

‘Ja me kë po më tradhton Naimi’, ishte një fjali e këngëtares që bëri bujë të madhe.Ajo tregoi për një skeq në të cilin merrte pjesë edhe bashkëshorti i saj Naimi.Dhe tha se ishte vetë ajo e cila e bëri fotografinë për portale, për atë se ja me kë e tradhtoi Naimi Mihrien.