Kështu e luanë ‘qyqekun’ i dashuri i Gentes

Genta dhe Usta tanimë përbëjnë njërin nga çiftët më të ndjekura e dashur për publikun.

Ani pse kanë prejardhje të ndryshme, Genta kosovare e Usta turk, kjo nuk i ka penguar ti dalin zot dashurisë së tyre, shkruan “Kosovarja”.

Fatkeqësisht periudha e karantinimit çiftin e famshëm i zuri të ndarë, Genta në Zvicër kurse i dashuri me shumë gjasë ndodhet në shtetin turk.